Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Download
pt: Descarregar

en: File
pt: Ficheiro

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
