Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు
