Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: File
vi: Tập tin

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
