Node export (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Download
es: Descargar

en: File
es: Archivo

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Export nodes
es: Exportar nodos

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Select Type
es: Seleccione tipo

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: Commencing
es: Comenzando
