Node export (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: File
fr: Fichier

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: One node imported. | @count nodes imported.
fr[0]: Un nœud importé.
fr[1]: @count nœuds importés.

en: An error occurred during processing
fr: Une erreur s'est produite lors du traitement
