Node export (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Content Type
is: Efnisgerð
