Node export (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
