Node export (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
