Node export (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Format to use when exporting a node
uk: Формат, використовуваний при експорті матеріалу

en: Node IDs
uk: Ідентифікатори матеріалів
