Node export (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales
