Node export (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Content Type
be: Тып змесціва
