Node export (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: One node imported. | @count nodes imported.
ca[0]: Un node importat.
ca[1]: @count nodes importats.
