Node export (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
