Node export (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Import Nodes
da: Importér indholdselementer
