Node export (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Content Type
eu: Eduki Mota
