Node export (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
