Node export (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
