Node export (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve
