Node export (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Select Type
sv: Typ av val
