Node export (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
