Node export (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
