Node export (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Export nodes
hu: Tartalmak exportálása

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
