Node export (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ
