Node export (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان
