Node export (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.
