Node export (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
