Node export (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
