Node export (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου
