Node export (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
