Node export (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ
