Node export (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Format to use when exporting a node
ru: Формат, используемый при экспорте материала
