Node export (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Select Type
th: เลือกประเภท
