Node export (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: File
eo: Dosiero

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj
