Node export (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: General settings
jv: Sétingan umum
