Node export (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
