Node export (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ
