Node export (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
