Node export (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
