Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Bundle
et: kogum

en: Reusable
et: Korduvkasutatav

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

en: Latest revision
et: Hiliseim redaktsioon

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon
