Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: Published
fil: Inilathala
