Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Computed
hu: Számított

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Last changed
hu: Utolsó módosítás

en: Translatable
hu: Fordítható

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Reusable
hu: Újrafelhasználható

en: Layout ID
hu: Elrendezés azonosítója

en: Latest revision
hu: Legutolsó változat

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: Block revision ID
hu: Blokk változatazonosító
