Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Published
nn: Publisert
