Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Computed
ro: Procesat

en: Last changed
ro: Ultima actualizare

en: Translatable
ro: Traductibil

en: Bundle
ro: Pachet

en: Reusable
ro: Reutilizabil

en: Layout ID
ro: ID-ul aspectului

en: Latest revision
ro: Cea mai recentă revizie

en: Default revision
ro: Revizuire implicită
