Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان
