Node Inspector (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Label
uk: Мітка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Computed
uk: Обчислено

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Last changed
uk: Остання зміна

en: Translatable
uk: Доступний для перекладу

en: Bundle
uk: Пакет

en: Reusable
uk: Повторно використовуване

en: Layout ID
uk: ID схеми

en: Latest revision
uk: Остання редакція

en: Default revision
uk: Базова редакція

en: Block revision ID
uk: ID редакції блоку
