Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ
