Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
