Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Last changed
fi: Viimeksi muokattu

en: Translatable
fi: Käännettävissä

en: Bundle
fi: Paketti

en: Latest revision
fi: Uusin versio

en: Default revision
fi: Oletusversio
