Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
