Node Inspector (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Translatable
mr: अनुवादक्षम

en: Bundle
mr: बंडल
